Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

CD -Bethel Music - Peace vol. II

Kód: 7386
349 Kč
Skladem

Médium :  CD

Rok vydání : 2021

Hudební styl : Praise / Worship

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dobách úzkosti, kdy nevidíme, co nás čeká, můžeme najít Mír v osobě, kterou je Ježíš. Je stálý, neměnný a blízký

 

Bethel Music a Ed Cash vytvořili album PEACE pro ty, kteří potřebují připomenout, že láska a mír přicházející od Otce v nebi jsou blíž, než si myslíme.

Album obsahuje slavné písně „Graves Into Gardens“, „Rescue“, „You Came“ a „You're Gonna Be Ok“ a obsahuje hlasy mnoha slavných umělců Bethel Music plus hostů Phil Wickham, Lauren Daigle, We The Kingdom a Pat Barrett. Použití speciálních zvukových efektů a vytvoření velmi relaxační hudební atmosféry na albu zní album velmi uklidňujícím dojmem, dá se říci, že dokonce snižuje stres a úzkost a zároveň zprostředkovává pravdu Božího slova tak, aby publikum mohlo zažít Boží přítomnost a mír.

Album je velmi "osvěžující" a připomíná jednoduché biblické pravdy, na které v "zápalu boje" často zapomínáme

Seznam skladeb:

1. You’re Gonna Be Ok led by Jenn Johnson 2. You Came (Lazarus) led by Jonathan David and Melissa Helser 3. Rescue feat. Lauren Daigle 4. Graves into Gardens led by Brandon Lake 5. The Light in You led by We The Kingdom 6. Battle Belongs led by Brian and Jenn Johnson 7. Build My Life feat. Pat Barrett 8. Another in the Fire led by Bethany Wohrle 9. Way Maker led by Dante Bowe 10. Living Hope feat. Phil Wickham 11. It Is Well feat. Edward Rivera 12. Arrows (I Will Be With You) led by We The Kingdom

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: