Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

CD - TGD - Kolędy świata 3

Kód: 7893
329 Kč
Momentálně nedostupné

Médium : CD

Hudební styl : Chrismas

Rok vydání : 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pop-gospelová formace TGD opět vezme posluchače na hudební cestu po celém světě. Vánoční melodie ze Severního Irska, Brazílie, Ugandy, Arménie a Indie se prolínají s polskými („Dnes v Betlémě“, „Ježíš se narodil“, „Do kůlny“) a vytvářejí nesmírně barevný celek.

Album otevírá ukrajinský "Shchedryk", což je světoznámá "Carol of bells", a uzavírá píseň "Ocaleni", napsaná pod vlivem dramatu, které se na Ukrajině odehrává už téměř rok. Kromě příběhu o narození Krista vyprávěného mnoha způsoby a v různých jazycích (polsky, anglicky, staroarménsky, igbo, pandžábsky).

Album „Christmas Carols of the World 3“ může stejně jako předchozí z této řady provázet posluchače nejen o Vánocích, ale po celý rok. Je na něm několik vynikajících amerických skladeb, které mají díky polskému textu šanci zabydlet se v naší kultuře, stejně jako před pár lety slavné „Mario, už to víš?“. Díky aranžérským nápadům tandemu Piotr Nazaruk - Paweł Zarecki a také nápadité hře celého nástrojového ansámblu zní tradiční vánoční koledy na tomto albu velmi atraktivně a současně. Jedinečným atributem tohoto projektu je zvuk vokálního ansámblu, který, volně se pohybující v různých hudebních stylech, zpívá modlitební sbory s neobvyklým „teplem“.

V této koledě pro 100 hlasů doprovázejí sbor a sólisty TGD vynikající hosté: Ania Karwan, Kuba Badach a Mateusz Ziółko a také děti ze školy TGD ve Varšavě. Album je dvojnásob slavnostní, protože TGD letos slaví 40. narozeniny.

 

 

01 - Szc01 - Szczedryk 02 - Mówią ludzie / Dzisiaj w Betlejem 03 - Zostań (feat. A. Karwan, K. Badach, A. Świątczak, M. Ziółko) 04 - Charni chey pyar aa gya / Jezusa narodzonego (feat. Michał Rudaś) 05 - Światłość świata (feat. Anna Karwan) 06 - Upon a Winter's Night / Do szopy 07 - Chi na anyi (God With Us) 08 - Królu mój (Before The Kings) / Wszystko Tobie (I Surrender All) (feat. A. Świątczak, M. Ziółko) 09 - Mizerna cicha (feat. K. Badach, A. Karwan) 10 - Dobryj weczir tobi / Kef kef 11 - Zamieszkaj tu (Be Born In Me) 12 - Niebo wykrzykuj 13 - Pan z nami (Deus Conosco) (feat. Kuba Badach) 14 - Peace on Earth 15 - Ocaleni.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: