Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Emocionálně zdravý vedoucí - Peter Scazzero

Kód: 7371
349 Kč
Skladem (1 ks)

Nosič : Kniha

Rozměry: 205 x 140

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snažíte se jako vedoucí dělat to nejlepší, ale nedaří se vám významně věci ovlivnit? Měli jste někdy pocit, že nedokážete změnit své okolí? Vnímáte, že se nedokážete dostatečně radovat ze života a nejste schopni dostát svým časovým nárokům?

 

Kniha Emocionálně zdravý vedoucí nabízí jedinečné a v jistém smyslu převratné propojení vašeho vnitřního duchovního života s klíčovými vůdčí-mi schopnostmi jako jsou plánování, rozhodování, budování týmu, nastavování hranic, vyrovnávání se s duálními vztahy, vykonávání moci a ukončování věcí ve prospěch nových začátků. Pastorům, starším, vedoucím na mnoha úrovních, misionářům a dalším tato kniha nabízí úplně nový způsob, jak vnímat sami sebe ve svých vůdčích rolích, a úplně novou formu vůdcovství.

Autor bestsellerů jako Emocionálně zralá církev (v českém vydání Návrat domů, 2006) a Emocionálně zdravá spiritualita nabízí čerstvý pohled na emocionální zdraví vedoucích čerpající z vlastních lekcí nasbíraných při téměř třicetiletém vedení významného, rostoucího a etnicky rozmanitého sboru v New Yorku. K jeho knize Emocionálně zdravý vedoucí se budete opakovaně vracet, protože vám pomůže ustát tlaky související s vaší vůdčí rolí, rozvinout nové životní návyky a nastavit nový životní rytmus. Peter Scazzero je zakladatelem sboru New Life Fellowship Church v Queensu v New Yorku. Jde o velké, etnicky rozmanité mezinárodní společenství, v němž je zastoupeno více než sedmdesát tři zemí. Po šestadvacetiletém působení v roli vedoucího pastora tohoto společenství dnes Pete slouží především v oblasti vyučování. Společně s manželkou Geri založili významnou službu nazvanou Emocionálně zdravá spiritualita, která aktivně působí ve více než pětadvaceti zemích a pomáhá církvím rozvíjet hlubokou spiritualitu proměňující životy jednotlivých lidí. Tito lidé pak následně proměňují svět. Více informací naleznete na www.emotionallyhealthy.com

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: