Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Jak si připravit biblické vyučování Praktický průvodce pro přípravu biblických studií a výkladových kázání - Joel James

Kód: 8547
299 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha určená jako pomoc při přípravě kázání, biblického vyučování, ale i těm, kdo chtějí číst Bibli s porozuměním a efektivně ji studovat.

Proč bychom se vůbec měli na kázání nebo vedení biblického studia předem připravovat, místo toho abychom se prostě spolehli na Ducha svatého?

Jak získat rozumnou míru jistoty, že je naše pochopení studovaného biblického textu správné a že skutečně vyučujeme to, co v něm Bůh říká?

Co je ve větě nejdůležitější a jak spolu její jednotlivé části navzájem souvisejí?

Jak to zařídit, aby se posluchači v našem kázání nebo vyučování neztratili?

A jak se vypořádat s obávanějšími žánry, jako jsou starozákonní vyprávění, přísloví a žalmy?

Na takové otázky poutavě i zábavně odpovídá Joel James v knize Jak si připravit biblické vyučování. A nejen to: těm, kdo chtějí číst Bibli s porozuměním a efektivně ji studovat, ochotně ukáže, jak na to. Navržené principy a metody výkladu lze uplatnit při studiu Písma nejen v češtině či angličtině, ale také třeba v novozákonní řečtině.

Apoštol Petr mluví o neučených lidech, kteří překrucují slova Písma (2Pt 3,16). Proto by se měl každý, kdo si potřebuje připravit vyučování, kázání nebo třeba jen krátké biblické zamyšlení, snažit seznámit alespoň se základními principy práce s textem Písma. Skvělým úvodem k tomu je pro každého křesťana, který touží věrně předávat Boží slovo dalším, právě tato studijní příručka. – Mojmír Adámek, lektor Českého biblického institutu

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: