Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Ježíš Kristus - Úvod do christologie Křesťanův kapesní průvodce - Mark Jones

Kód: 8604
190 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Srozumitelné shrnutí biblického učení o Ježíši Kristu. Užitečná publikace pro účely evangelizace a učednictví nových věřících. Dokázali byste vysvětlit christologii, kdyby vás o to někdo požádal?

Křesťané v průběhu staletí usilovně hájili osobu a dílo Ježíše Krista. Jej samoného i to, co vykonal, oprávněně vidí jako nezbytnou součást našeho spasení. Máme-li tomuto tématu porozumět, musíme znát Kristovu osobu; nejen to, co vykonal (jeho dílo), ale i to, kým je (jeho osobu). Zde poznáváme Božího Syna, který je opravdu Bohem, a ne pouze nějakým „supermanem“. Přišel shůry a stal se plně člověkem, který měl lidské tělo a duši. To, že byl Bohem, mu umožnilo zaplatit dluh za náš hřích, a to, že byl člověkem, mu umožnilo postavit se na místo lidí v otázce hříchu. Tato kniha pojmy srozumitelnými i pro laiky vysvětlí vzájemné propojení díla a osoby Ježíše Krista a rozptýlí jakékoli případné nesprávné představy.

Kdo je Ježíš Kristus? Naše odpověď na tuto otázku rozhodne o naší věčnosti. To, čemu o Ježíši věříme, je pro naši víru v Ježíše zásadní. Dr. Mark Jones v této knize pomáhá jednoduchým a srozumitelným způsobem odpovědět na těžké otázky týkající se osoby a díla Ježíše Krista. Tato kniha je vynikajícím nástrojem pro evangelizaci a učednictví a je velmi potřebným zdrojem informací pro nové věřící, laiky i pastory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: