Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

MOC JEDNOHO KRISTEM PROMĚNĚNÉHO ŽIVOTA – Francis Frangipane

Kód: 8687
199 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apatie. Cynismus. Odsudek. Rezignace. Věřící lidé se zlobí, že svět není křesťanský, ale netrápí je, že oni sami nejsou podobní Kristu. Přesto existuje nebeská odpověď na stále temnější stav našeho světa. Bůh nás vyzývá, abychom žili a zjevovali mocný Kristův život. Jak takový život vypadá? Jak Kristus v nás jedná nebo myslí? Francis Frangipane ukazuje na moc proměněného života. Vhled do Božího srdce a do toho, co si Otec přeje, je osvobozující.

Tato kniha je plná zjevení o Boží podstatě v Kristu a o tom, že klíč ke všemu duchovnímu se nachází ve snaze připodobnit se Kristu. Bude vodítkem pro ty, kteří se snaží Boha skutečně poznat. Dvanáct stručných životopisů vydaných křesťanů, včetně Johna Wesleyho, Williama Bootha a Georga Müllera, poskytuje skutečné příklady ze života, jak může schopný přímluvce ovlivnit svět pro Krista. Když budete hledat Boží milosrdenství pro druhé, naleznete jeho milosrdenství i pro sebe a budete přitom proměněni. Objevte sílu, která čeká na uvolnění díky jednomu životu podobnému Kristu.

Francis Frangipane stál ve službě pastora od roku 1972. V roce 1989 založil River of Life Ministries v Cedar Rapids. Je často zván, aby kázal na různých mezinárodních konferencích. Sloužil tisícům pastorů ve stovkách měst. Napsal mnoho úspěšných knih, například velmi žádanou knihu Tři bitevní pole nebo V úkrytu Nejvyššího. Založil rovněž internetovou online školu In Christ‘s Image Training (Výchova do Kristovy podoby). Díky televizi GOD TV lze ve více než 200 státech světa sledovat jeho televizní program In Christ’s Image, vysílaný každý týden. S manželkou Denise mají pět dětí a žijí nedaleko Cedar Rapids v Iowě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: