Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Nová milost každé ráno 365 zamyšlení nad evangeliem - Paul David Tripp

Kód: 8684
450 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rána bývají občas drsná. Někdy nám nestačí ani bohatá snídaně se šálkem silné kávy. Autor bestsellerů Paul Tripp nabízí mnohem účinnější povzbuzení než ranní dávku kofeinu: evangelium. Ví, že nestojíme o rady, jak upravit své chování, ani citáty, které v nás vzbudí příjemné pocity. Že ve skutečnosti ze všeho nejvíc potřebujeme setkání se živým Bohem, díky kterému budeme připraveni spoléhat na Boží dobrotu a milost a žít každý den pro jeho slávu.

V knize Paula Trippa Nová milost každé ráno dostává český čtenář do rukou opravdový poklad. Získává tak šanci se každý den zastavit a „seřídit si duchovní optiku“. Jsem křesťanem více než třicet let a spolu s autorem musím přiznat, že evangelium ze mě tak nějak vyprchává a potřebuji, aby mi bylo stále připomínáno, a stejně tak i jeho základní princip – Boží milost. Paul Tripp to dělá s elegancí sobě vlastní a zároveň s notnou dávkou sebepoznání, osobního realismu a s vědomím neschopnosti přiblížit se k Bohu vlastním úsilím. Každé zamyšlení je sice krátké, ale rozhodně ne povrchní, vychází přímo z biblického textu nebo principu a nabízí praktické podněty i často až nepříjemně odhalující otázky, které vedou nejen k porozumění, ale především k osobní proměně. Není nám předkládáno z pozice někoho, kdo je nad věcí, ale někoho, kdo jde stejnou cestou jako my a zažívá stejné boje, selhánía pády. Chce to jen najít si čas, ztišit se a vyzbrojit se brutální upřímností vůči Bohu i sobě samému. Vždy, když jsem to udělal, způsobilo to v daný den zásadní rozdíl v mém životě i službě. Celým srdcem knihu doporučuji.” (- Ing. Josef Pavliňák, ředitel mezidenominační křesťanské organizace In-Life)

 

PAUL DAVID TRIPP (DMin, Westminster Theological Seminary) je kazatel, mezinárodně známý přednášející a spisovatel, jehož knihy získaly různá ocenění. Každodenně publikuje na Instagramu, Twitteru a Facebooku. Nevýdělečná organizace, kterou založil, si klade za cíl pomáhat lidem spojit proměňující moc Ježíše Krista s jejich každodenním životem. Paul Tripp žije s manželkou Luellou ve Filadelfii a mají čtyři dospělé děti. Nosič Kniha Rozměr 165 x 240 EAN 9788088447351 Kalkulace

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: