Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Srdce - Reinhard Hirtler

Kód: 7677
249 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhé roky jsme věřili, že mozek řídí naše tělo, je tomu ale skutečně tak? Dnes víme, že mezi srdcem a mozkem probíhá neustálá komunikace, který z těchto orgánů je ovšem důležitější? Co o tom říká Bůh?

Když se podíváme na to, co o srdci říká Bible a co o něm zjistila věda, je zřejmé, že se nejedná o pouhý sval pumpující krev; srdce má schopnost myslet! A právě tato schopnost – nově objevená vědou a zjevená Bohem před tisícovkami let prostřednictvím stovek biblických veršů týkajících se srdce – je určující pro to, co v každodenním životě zakoušíme. Proto to, jak moc zakoušíme dokonané dílo kříže, nezáleží na Bohu, nýbrž na našem vlastním srdci. V této knize zakusíte počátek podivuhodné cesty, díky níž se naučíte, jak srdce funguje, a jak radikálně změnit svůj život skrze proměnu svého vlastního srdce. Konec konců, vždy dostanete to, čemu věří vaše srdce!

ReinhardReinhard Hirtler se narodil v Rakousku a vyrůstal jako jedno z deseti dětí v rodině pastora charismatické denominace. Když mu bylo osm let, Bůh k jeho srdci zřetelně promluvil a povolal jej ke kazatelské službě. Vzdělával se v biblické škole v jižní Anglii. Hirtler se narodil v Rakousku a vyrůstal jako jedno z deseti dětí v rodině pastora charismatické denominace. Když mu bylo osm let, Bůh k jeho srdci zřetelně promluvil a povolal jej ke kazatelské službě. Vzdělával se v biblické škole v jižní Anglii.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: