Kamenná prodejna v Třinci je opět otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Svoboda jednoduchého života - Richard J. Foster

Kód: 8592
289 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Současná povrchní kultura postrádá jak vnitřní realitu, tak vnější životní styl jednoduchosti. Jsme uvězněni v bludišti konkurenčních vazeb. Jednoduchost je vyhlášením války materialismu a přeorientovává náš život, postoje a očekávání.

JeJednoduchost neznamená jen méně stresu a více volného času. Je to spíše základní duchovní disciplína, kterou musíme praktikovat pro zdraví duše. Richard J. Foster v tomto dnes již klasickém díle zkoumá základy této disciplíny, její zásadní význam v Bibli a způsob, jakým ji projevovali a učili Boží svatí v průběhu křesťanských dějin.dnoduchost neznamená jen méně stresu a více volného času. Je to spíše základní duchovní disciplína, kterou musíme praktikovat pro zdraví duše. Richard J. Foster v tomto dnes již klasickém díle zkoumá základy této disciplíny, její zásadní význam v Bibli a způsob, jakým ji projevovali a učili Boží svatí v průběhu křesťanských dějin.

Existuje silná biblická tradice hledání osvobození od víru hektického světa a následování života v pokoji a prostotě. Pravděpodobně nikdy nebylo těžší sladit tuto disciplínu s bohatou složitostí našeho rušného života.

Richard J. Foster je zakladatelem, bývalým prezidentem a současným členem týmu Renovaré. Studoval na univerzitách George Foxe a Fullerově teologickém semináři, sloužil jako pastor a vyučoval po celém světě o duchovním formování. Richard je autorem desítek článků a šesti knih, včetně knihy Uspořádej svůj duchovní svět, a nadále píše o duchovním životě. S manželkou Carolynn mají dvě dospělé děti, Joela a Nathana, devět vnoučat a žijí nedaleko Denveru v Coloradu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: